четвер, 13 травня 2021 р.

До Тижня безпеки дорожнього руху (17.05-23.05)

6-ий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху у всьому світі, і в Україні, пройде із 17 по 23 травня 2021 р.
З цієї нагоди з 7 до 17 травня розгорнуто книжкову виставку-заклик "Знай, вивчай і поважай, дитя, правила, що збережуть життя!".
13 травня відбулась година спілкування "На дорозі - небезпечно! То ж обачним буть доречно!"

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була схвалена Резолюція A/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількості смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50% до 2030 року. Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності.


17-23 травня 2021 року у світі пройде 6-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху ООН. У цьому році він присвячений темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму. Гасло Тижня #StreetsForLife#Love30 проголошує запровадження обмеження швидкості до 30 км/год в містах, бо учасниками дорожнього руху є не лише автомобілі, а й пішоходи, велосипедисти та діти, а отже всі ми є ключем безпечної транспортної системи. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.


З метою підтримки цілей Десятиліття Україна приєднується до Глобального Тижня безпеки дорожнього руху 2021. Традиційно заходи пройдуть у два етапи – навесні з 17 по 23 травня 2021 року та восени – з 15 по 21 листопада 2021 року.
Під час І-го етапу з 17 по 23 травня 2021 року планується проведення різноманітних заходів, серед яких круглі столи, семінари-практикуми, єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у всіх загальноосвітніх навчальних закладах, старт конкурсу фото- та відеоробіт у рамках національного проєкту «Безпечна країна», благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» та багато інших. 
(За матеріалами https://dopomogadtp.com/ua/ukraina-pryiednuietsia-do-6-ho-hlobalnoho-tyzhnia-bezpeky-dorozhnoho-rukhu-2021/)
Живи безпечно!Немає коментарів:

Дописати коментар