четвер, 23 липня 2020 р.

«Свято, що об’єднує у великій вірі» - День Хрещення Київської Русі - УкраїниДо Дня Хрещення Київської Русі - України та Дня пам'яті рівноапостольного князя Володимира Великого у бібліотеці представлена виставка - огляд "Свято, що об'єднує у великій вірі". 
Розділи виставки: 1. "Духовні витоки: до джерел повертаєм, ідем до джерел",  2. "Свято минулого, майбутнього і сьогодення", 3. "Віра правдива і незмінная" (Князь Володимир Великий).
Це державне свято було засновано в 2008 році. Дату для цього дня обрали 28 липня, це день, коли християнський світ вшановує пам'ять Великого князя Володимира. Завдяки йому Київська Русь - Україна у 988 році отримала хрещення.
Введення християнства, однієї з найбільших  світових релігій, на теренах Київської Русі - України привело до зміцнення влади великих князів. Єдність віри згуртувало навколо Києва слов'янські і неслов'янські землі.
Хрещення Київської Русі - України сприяло росту її авторитету в Середньовічній Європі і зблизило слов'янську державу з християнським Заходом. 

Немає коментарів:

Дописати коментар