середу, 27 грудня 2017 р.

Літературний круїз "Країна традицій і прогресу" (Рік Японії в Україні; спільно з волонтерською групою Little Elf)

26 грудня 2017 року відбувся комплексний захід - літературний круїз "Країна традицій і прогресу", що складався з розповіді про країну Японію, її географічне розташування, традиції та звичаї; презентації книги Олени Кулінич "Мій Токіо у свята і будні" та майстер - класу з орігамі "Новорічна ялинка".


Бібліотекарі підготували цікаву розповідь про Японію.

Тамара Желобицька, куратор волонтерської групи "Little Elf", подарувала бібліотеці цікаву книгу Олени Кулінич "Мій Токіо у свята і будні" , яка присвячена традиціям і звичаям Японії та її дивовижним людям.
Книгу написала дружина Посла України в Японії, яка, проживши 10 років у Токіо, вивчаючи японську мову та мистецтво каліграфії, спілкуючись з японцями, відкрила для себе унікальну культуру Країни Вранішнього сонця.

І сьогодні у дивному місті Токіо побували і ми.


Амалія Желобицька, учениця 3 - го класу, підготувала і провела майстер - клас з орігамі - виготовлення Новорічної ялинки.
Також розповідалось про японську методику складання поезії Хокку - таке завдання на канікули отримали всі бажаючі.Як завжди, під час шкільних канікул, у бібліотеці цікаво, яскраво, корисно, гамірно!
Немає коментарів:

Дописати коментар