неділю, 24 грудня 2017 р.

"Всіх ялинка кличе на свято Новорічне!:Історії про Добро" (Новорічне літературно-музичне свято спільно з Київським благодійним театром "Місто Сонця").


23 грудня 2017 року у бібліотеці відбулося Новорічне свято "Всіх ялинка кличе на свято Новорічне!: Історії про Добро" .

Вже другий рік святкове дійство для наших дітей відбувається за участі артистів Київського благодійного театру "Місто Сонця" (Художній керівник - Грабовська Наталія).В атмосферу щастя, добра, любові, радості занурилися всі присутні - і діти, і дорослі.
 
"Різдвяний Янгол" і "дзвіночок" - подарунок бібліотеці
 від користувачів - родини Садовнік
Цьогоріч виступ розпочався сценками - пантомімою: артисти розігрували без слів різні життєві ситуації, які закінчувались добрими справами, хоча могло так і не бути. 
Та Янгол спостерігав за намірами героїв, читав Книгу Добрих Справ і допомагав їм зробити правильний вибір на користь Добрих вчинків.
Як не дивно, та малеча, (а запрошеними здебільшого були дошкільнята та діти початкової школи), розуміла гру акторів без слів, замислювалась та робила власні виновки.
Тож наше свято було не тільки розвагою, а й мало морально - етичне підгрунтя.
А далі було багато розваг і  рухливих ігр з Дідом Морозом і Снігуронькою.І ось - найжаданніша мить - Новорічні  подарунки!


Кожну дитину вислухав Дід Мороз, бо наші діти дуже старанно готувались: читали вірші, співали пісні, грали на флейті, і навіть прказували фокуси!І ось - найжаданніша мить - Новорічні  подарунки!

Бібліотека висловлює щиру вдячність Депутатові Київської міської ради Галайчуку Ігорю Васильовичу за розуміння і  надані подарунки  маленьким активним читачам!
Також дуже дякуємо артистам театру, які приїхали у свій вихідний  день створити казку і радість нашим дітям, а також волонтерській групі "Little Elf" та її куратору Тамарі Желобицькій, без участі якої свято б не відбулось!

Вітаємо усіх зі святом Нового Року!
Бажаємо Миру, Щастя, Добра!


Немає коментарів:

Дописати коментар