вівторок, 23 грудня 2014 р.

"По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай!" (Свято)

19 грудня 2014 року відбулося свято - вшанування "По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай!", присвячене Дню Святого Миколая.


Немає на нашій землі жодного християнського дому, де не було б на стіні образа Святителя Миколая.

Немає душі, що не горнеться до цього великого Святого, бо він для християн з давніх - давен - це правдиве правило віри і уособлення доброти.Миколай лише раз на рік відвідує землю, виявляє свою велику любов до дітей, щоразу дарує казкову таємницю і дітям, і дорослим.То ж і зібралися в бібліотеці і маленькі, і дорослі, щоб разом вшанувати Великого Чудотворця.На святі були присутні 20 найактивніших діток - користувачів, деякі прийшли з батьками, бабусями, друзями. (Всього 35 чоловік).За велику честь для всіх присутніх став візит отця Анастасія, священника Храму Святителя Савви Сербського. 


Він розповів про життя Святого Миколая, який став справжнім прикладом милосердя для християн усього світу.
Отець Анастасій наголосив, що служіння Чудотворця і Його подвиги золотими літерами закарбувалися в історії Церкви, а велике любляче серце й зараз відкрите для усіх, хто потерпає у біді.
Уважно і зосереджено сприймали високе духовне слово всі присутні, а особливо - діти."Величаєм Тебе, Святителю Христовий Миколає, і почитаєм пам`ять Твою, бо Ти молиш за нас Христа Бога нашого".


Бібліотекарі підготували розповідь про те, коли і як на нашу землю прийшло вшанування Святого Миколая, які церкви побудовані на Його честь, визначні діячі української культури з ім`ям "Микола", народний побут і вірування, пов`язані з цим святом.

Настав час вшанувати пам`ять Чудотворця  молитвами, віршами, піснями, присвятами, загадками, виконанням музичних творів на скрипці і гітарі - все це підготували наші діти - читачі.Багато патріотичних пісень виконав Кутовенко Володимир. 


Вікторина - кошик "Зимова круговерть" була цікавою і для дітей, і для дорослих. За кожну правильну відповідь на запитання учасник отримував солодкий приз.


Та яке ж свято Миколая без подарунків?Щира вдячність депутатові Київської міської ради Калініченку Олегу В`ячеславовичу та його представникам на чолі з Нікітенком Валерієм Юрійовичем , що створили справжню казку з солодкими подарунками для наших дітей.Також для проведення корисного дозвілля нашим читачам було подаровано 2 настільні гри - футбол і хокей.
Сердечно дякуємо за розуміння і допомогу!


Сподіваємось на подальшу співпрацю!Піднесенно і проникливо звучав Гімн України у виконанні дітей.


На завершення зустрічі отець Анастасій благословив усіх присутніх і побажав миру, християнської любові та допомоги ближньому.


Дякуємо Тобі, Святий Миколаю!
Приходь і в наступний рік до нас з раю!
От і знову нас потішив
Див предивних віртуоз,
Наш найкращий, наймиліший,
Найдобріший, найщедріший,
І, звичайно, наймудріший,
Бо у світі найдревніший,
Український Дід Мороз!Бережімо в своїх душах християнську любов 
та зігріваймо нею своїх рідних 
і близьких!Немає коментарів:

Дописати коментар