вівторок, 27 серпня 2019 р.

День Незалежності України святкуємо разом. Голосіївський парк ім. Максима Рильського.

24 серпня працівники бібліотеки №142 для дітей брали участь у святкуванні Дня Незалежності України у парку ім. М. Рильського.


Було представлено книжковий круїз "Ми — нація, що творить майбутнє!", метою виставки - круїзу  було популяризація нових надходжень бібліотеки для дітей (патріотична тематика).

Інтелект - квест "Знаємо! Любимо! Віримо!" пропонував дітям та їх батькам як згадати,так і відкрити для себе нові історичні, географічні, літературні аспекти розвитку нашої країни за формою "питання-відповідь". Завжди дітей особливо цікавить тема прав та обов'язків маленьких громадян України.

Яскраво і привабливо виглядали творчі роботи користувачів нашої бібліотеки до літературного конкурсу-2019 "Історії родини єднають Україну!"(В рамках циклу щорічних творчих конкурсів "Тебе тут почують: Скринька читацьких листів")Малечі дуже сподобалась інтерактивна музична галявинка, де вони також мали змогу познайомитись з сучасними журналами для дітей.                                             Зі святом Україна! Немає коментарів:

Дописати коментар