неділю, 12 березня 2017 р.

На вшанування Тараса Григоровича Шевченка

У березневі дні ми вшановуємо Тараса Григоровича Шевченка - геніального українського поета і художника, мислителя, основоположника нової української літератури та української мови.

З 02.03.2017 до 13.03.2017 представлено книжкову виставку - вшанування "Шевченко - наш! Він для усіх століть!"

09.03.2017 відбулась година поезії "Єднаймо Україну Тарасовим словом!"

10.03.2017 відбулась бесіда "Бережімо пам`ять про Шевченка!" (Присутні учні 3В класу, школа №220).         
Користувачів бібліотеки ознайомлено з з життєвим шляхом Кобзаря, його творчою спадщиною, історією Національної премії України імені Тараса Григоровича Шевченка, як вшановують пам`ть про Кобзаря в Україні і в світі.

        


У дітей викликали живе зацікавлення представлені у бібліотеці репродукції картин та графіки Тараса Григоровича Шевченка, а також фотостенд "Ми - нащадки Кобзаря!"  (фотозвіт літературного вечора у бібліотеці, присвячений 200 - річчю Т. Г. Шевченка).

Діти гарно знають творчість Кобзаря, декламують вірші поета та читають вірші на його честь.

Цікавинкою  у  бібліотеці  є  "Дитячий Кобзар"  Тараса  Шевченка      ( Видавництво Старого Лева, Львів - 2015).Шевченківське віще слово, вся його творча спадщина та приклад його життя - це найвища Академія для нашого народу, в якій сконцентровано все - наша мова, історія, звичаї та традиції, наша етика та естетика, національна філософія, основи українознавства та державотворення, наша духовність, наше минуле, сучасне і майбутнє.


Пізнавши Шевченка, кожен пізнає не лише Україну, а цілий світ.
" Учітеся, читайте,
І чужому научайтесь,
І свого не цурайтесь ..."

Немає коментарів:

Дописати коментар