середа, 23 березня 2016 р.

«Еволюція книги». Бібліотечний урок (В рамках Всеукраїнського Тижня дитячої та юнацької книги)22 березня для читачів бібліотеки в рамках Всеукраїнського Тижня дитячої та юнацької книги пройшов бібліотечний урок. 

Ми звернули увагу наших читачів на те, що на початку ХХІ століття книга залишається одним із найавторитетніших джерел інформації, не зважаючи на небувалий злет науково – технічного прогресу, особливо на використання у всіх сферах життя комп’ютерів.
Книга – це історія людства, його досвід, думки, почуття. 
Народна мудрість каже: «Книга вчить, як на світі жити», «Книга – джерело життя», «З книгою жити - з добром дружити».
Були присутні 15 дітей віком від 6 до 13 років. Користувачі бібліотеки переглянули книжкову виставку «Це знають дорослі, і знають діти: Читання – найкраще заняття у світі!», присвячену Всеукраїнському Тижню дитячої та юнацької книги. 
Вони ознайомились з цікавими екземплярами книг з фонду нашої бібліотеки: багатотомним виданням «Енциклопедія Сучасної України»,  книгою Н. Дейвіса «Європа. Історія» ( містить 1463 сторінки), маленькими за форматом подарунковими книжками українських поетів, міні-книгою «Заповіт» Т.Шевченка. 

«Без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення» (В. Сухомлинський)


Немає коментарів:

Дописати коментар