четвер, 26 листопада 2015 р.

"Страждання мого народу" (Вшанування пам`яті жертв Голодомору)


З 20 листопада 2015 року по 30 листопада 2015 року розгорнуто книжкову виставку - пам`ять "Страждання мого народу".Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію -Голодомор, який забрав життя мільйонів невинних людей.


Ми пережили Катастрофу, яка могла зупинити життя всього нашого народу, нам хотіли винести вирок смерті.
Голодомор визнано Геноцидом, спрямованим проти України як держави і проти українців як нації.

   

   

Користувачі бібліотеки знайомляться з "Національною книгою пам`яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні", "Законом України про Голодомор 1932-1933 років в Україні", матеріалами з історії, творами художньої літератури, що висвітлюють цю страшну трагедію: У. Самчук "Марія", В. Барка "Жовтий князь", М. Лактіонов - Стезенко "Смак трави або приклад швидкої побудови соціалізму в окремо взятій країні", В. Захарченко "Довгі присмерки", Ю. Шаповал "Людина і система", Р. Конквест "Жнива скорботи", С. Старів "Страта голодом", А. Листопад "Біла молитва братика".


 

Кожен громадянин України повинен знати масштаби цієї трагедії, і не тільки пам`ятати, а й передавати це знання дітям і онукам, шанувати пам`ять загиблих, робити все можливе для запобігання подібним трагедіям.Немає коментарів:

Дописати коментар