вівторок, 3 червня 2014 р.

До дня захисту дітей. День інформації «Закон захищає дитинство!» 2 червня 2014 р. відбувся День інформації «Закон захищає дитинство!», що складався з бесіди «Росту дійсно Людиною!» (Про права і відповідальність дітей), огляду книжкової виставки «Хай дитинство буде щасливим!» (Конвенція ООН про права дитини), правознавчої вікторини «Правовий запитай лик». Були присутні - 42 чол.   Користувачі (учні 4 кл. д/з «Сонечко», учні 2 – В кл. школи № 260 та зацікавлені читачі бібліотеки) були ознайомлені з історією становлення прав людини, тезисами Загальної Декларації прав людини, Конвенцією про права дитини та Законом України про охорону дитинства.


  Правова освіта населення – справа державна і досить актуальна. Та найголовніше – передати дітям із серця в серце моральні закони і правила.

 Пропагування статей Конвенції ООН про права дитини та права людини є однією із ланок нашої роботи.


 Діти повинні знати, що мають не лише належні права, але й відповідні обов’язки.


 За допомогою книг, поведінки героїв діти вчаться орієнтуватись, де добро і зло, свобода і відповідальність, чесність і справедливість.


 Правознавча вікторина про правопорушення серед казкових героїв зацікавила дітей, вони замислились над вчинками персонажів.
Мирного і щасливого дитинства усім!
Немає коментарів:

Дописати коментар